Biuro Tłumaczeń w nowej internetowej wersji

TŁUMACZENIA-24.EU Biuro Tłumaczeń w nowej internetowej wersji

 

Zaczynając w 2008 roku „przygodę” z Internetem i tym co z sobą niesie można śmiało stwierdzić, iż to właśnie Internet wpłynął na rozwój wielu firm. Tak, to właśnie w 2008 roku stworzyliśmy pierwszą wersję strony internetowej naszego biura tłumaczeń oferując tłumaczenia online. Z czasem nasza strona się rozbudowywała i rozwijała. Pokazując tym samym, iż my także się rozwijamy, wchodząc pewnie w nowe obszary działań jako tłumacz języka niemieckiego i tłumacz języka angielskiego.

 

Jakie tłumaczenia oferujemy?

Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami z zakresu: tłumaczenia i nauczanie języków obcych.
Wykonujemy zamówienia od osób indywidualnych, instytucji samorządowych, a przede wszystkim nasza działalność opiera się na współpracy z firmami. Nasze tłumaczenia niemiecki obejmują: tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia ekonomiczne i finansowe, tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia dla budownictwa.

 

Gdzie tłumaczenia oferujemy?

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń język niemieckiego i angielskiego działające od wielu lat przetłumaczyliśmy dziesiątki tysięcy stron tekstu. Gdy sięgnąć pamięcią wstecz to zdarzały nam się przypadki, że Klienci chcieli przynieść nam dokumenty do biura. Nie wyobrażali sobie, iż można inaczej. Dziś czasy są inne – czasy, gdzie tłumaczenia online są podstawowym modelem prowadzenia działalności tłumacza języka niemieckiego. Tak, właśnie tak. Dokumenty można przesłać elektronicznie, płatność dokonać poprzez różne kanały internetowe (szybki przelew, PayPal) oraz otrzymać przetłumaczony tekst wprost na podany adres e-mail. To jest właściwie wygoda dla wszystkich.

Zapraszamy do współpracy – biuro tłumaczeń języka niemieckiego i angielskiego; TŁUMACZENIA-24.eu.

 

Zobacz także: